1. Jutro, w poniedziałek, podczas Mszy świętej o godz. 19.00 ksiądz arcybiskup Stanisław Wielgus udzieli przygotowanym osobom sakramentu bierzmowania.
  2. W czwartek o godz. 19.45 odbędzie się Szkoła Słowa Bożego prowadzona przez ks. prof. Mirosława Wróbla. Zapraszamy.
  3. W najbliższą sobotę i  niedzielę odbędą się rekolekcji dla łączników i wszystkich zaangażowanych w odnowę naszej parafii. Początek o godz. 9.00, w sali nr 2 obok kancelarii. Zapraszamy.
  4. Przyszła niedziela jest Uroczystością Chrystusa Króla. Jest to patronalne święto Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. W przeddzień uroczystości, w sobotę o godz. 13.30, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta w ich intencji.
  5. Za tydzień rusza w Lublinie akcja Pomóż dzieciom przetrwać zimę. W 70. punktach miasta w godzinach od 10.00 do 15.00 będzie można złożyć rzeczowe dary dla potrzebujących.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się zebranie wszystkich łączników. Oprócz listu Z Maryją ku wspólnocie otrzymają pobłogosławione opłatki wigilijne.Wieczorem zaś, po Mszy świętej o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Cameraty Lubelskiej z okazji  200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki.

 

Słowo życia

Pan będzie sądził ludy sprawiedliwie

 

Chrześcijanin nie pyta kiedy nadejdzie dzień sądu Bożego, bo wie że dokonuje się on codziennie. Cierpliwie i wiernie wypełnia swoje obowiązki powierzając się Bogu i licząc na Jego łaskę.

Umocnieni Bożym błogosławieństwem, uczmy się przyjmować z wdzięcznością każdy nowy dzień i czynić go cząstką naszej wieczności.