1. W środę 15 listopada o godz. 19.00 odprawimy Mszę św. za śp. ks. Piotra Sikorę w 3. rocznicę śmierci. Modlić się będziemy także za byłego proboszcza śp. ks. Józefa Krasa z racji 21. rocznicy śmierci. Ogarniamy wdzięczną modlitwą ich posługę w naszej parafii oraz polecamy miłosierdziu Bożemu.
  2. W czwartek, podczas Mszy świętej o godz. 19.00, biskup Adam Bab udzieli przygotowanym osobom sakramentu bierzmowania.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się zebranie Rady Duszpasterskiej.
  4. Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Cecylii w niedzielę 19 listopada po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na koncert muzyki organowej w wykonaniu p. Stanisława Maryjewskiego.
  5. Od 27 grudnia 2023 r. do 2 stycznia 2024 r. odbędzie się Europejskie Spotkanie Młodych Taizé w Lublanie. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie organizuje wyjazd na to spotkanie. Zapisy do 30 listopada br. Zainteresowanych odsyłamy do komunikatorów internetowych Centrum.
  6. Ofiarą złożoną dziś do puszki możemy wesprzeć Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w potrzebie. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.

Słowo życia

Czuwajcie i bądźcie gotowi,

bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie

Mądrość Boga uczy nas żyć na ziemi w nadziei oczekiwania na spotkanie z Nim w wieczności. Każda chwila życia jest nam dana, aby wypełnić ją miłością i wiernością Bogu.

Niech Bóg nam błogosławi i będzie uwielbiony w naszym życiu, abyśmy byli sługami oczekującymi swego Pana.

12 listopada 2023 r.