1. We wtorek o godz. 10.00 ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik odprawi Mszę świętą z okazji z okazji inauguracji roku akademickiego dla wyższych uczelni Lublina. Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów wyższych uczelni naszego Miasta oraz seniorów środowisk akademickich do wspólnej modlitwy o błogosławieństwo Boże dla całej wspólnoty uniwersyteckiej na rozpoczynający się rok akademicki.
  2. Wszystkich łączników oraz zaangażowanych w program odnowy naszej parafii zapraszamy na rekolekcje. Rozpoczną się w sobotę o godz. 9.00 w sali obok kancelarii, zakończą w niedzielę przed południem.
  3. Dziś w całej Polsce prowadzona jest zbiórka do puszek zasilająca Fundację Episkopatu Polski „Dzieło nowego tysiąclecia”, która służy młodym Polakom, pochodzącym ze środowisk ubogich w ich edukacji i rozwoju. Wieczorem o godz. 20.00 zapraszamy koncert słowno-muzyczny Kardynał Stefan Wyszyński Orędownik Wolności w wykonaniu Cameraty Lubelskiej.

Słowo życia

Modliłem się i dano mi zrozumienie,

przyzywałem i przyszedł mi z pomocą duch Mądrości

 

Miłość do braci jest owocem przyjęcia mądrości i wiary w moc i działanie Boże, które objawia się w Jego Słowie i w sakramentach Kościoła. Zanieśmy Chrystusa do naszych domów, szkół, zakładów pracy i wszędzie tam gdzie się znajdujemy. Niech Boże błogosławieństwo da nam wewnętrzną pewność, że Jezus jest zawsze z nami.

 

 

Słowo życia

Modliłem się i dano mi zrozumienie,

przyzywałem i przyszedł mi z pomocą duch Mądrości

 

Miłość do braci jest owocem przyjęcia mądrości i wiary w moc i działanie Boże, które objawia się w Jego Słowie i w sakramentach Kościoła. Zanieśmy Chrystusa do naszych domów, szkół, zakładów pracy i wszędzie tam gdzie się znajdujemy.

Niech Boże błogosławieństwo da nam wewnętrzną pewność, że Jezus jest zawsze z nami.