1. Prosimy o modlitwę w intencji XVI Zwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo, misja”, które rozpocznie się w Watykanie na początku października br.
  2. W piątek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Parafia św. Michała na Bronowicach doroczny odpust przeżywa już dzisiaj.
  3. Przyjmujemy zgłoszenia młodzieży klas VIII do przyjęcia sakramentu bierzmowania oraz dzieci klas III do pierwszej Komunii św. Zapisy trwają do końca września w kancelarii parafialnej.
  4. Dzieci, które chcą śpiewać w scholi parafialnej, zapraszamy na próbę w piątek 29 września o godz. 16.30 w sali nr 2.
  5. W niedzielę 1 października Mszę św. o godz. 10.00 odprawi abp Stanisław Budzik. Liturgia ta inauguruje rok akademicki dla wszystkich lubelskich uczelni. Niedzielna taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne naszej archidiecezji.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się październik – miesiąc Różańca św. Zapraszamy do udziału w procesji różańcowej o godz. 18.00.

Słowo życia

Moje myśli nie są myślami waszymi

ani wasze drogi moimi drogami – mówi Pan

Każdy człowiek, bez względu na swoje zasługi, ma miejsce w planie miłości Boga. On otwiera swoje serce dla każdego, kto Go szuka i pragnie dla Niego żyć.

Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas, abyśmy potrafili patrzeć na ludzi oczyma Boga i być świadkami Jego miłości miłosiernej.

24 września 2023 r.