1. Dziś o godz. 16.00 odbędzie się zebranie łączników.

 

  1. W tych dniach XXI LO im. Św. Stanisława Kostki oraz  Gimnazjum obchodzą swoje patronalne święto. Z tej okazji młodzież wraz z nauczycielami przybędzie jutro do archikatedry gdzie o godz. 10.30  zostanie odprawiona w ich intencji Msza święta.

 

  1. Przyjmujemy zgłoszenia młodzieży gimnazjalnej na roczne przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Rodziców dzieci klas III również prosimy o zgłaszanie swoich dzieci do udziału w przygotowaniu do I Komunii świętej. Zapisy do końca września w kancelarii parafialnej.

 

  1. Dziś przy wyjściu ze świątyni można będzie złożyć ofiarę do puszki, z której dochód jest przeznaczony na utrzymanie naszego radia „eR”.

Słowo życia

Nie możecie służyć Bogu i mamonie

 

Bóg pragnie zbawienia wszystkich ludzi, dlatego walczy o serce każdego człowieka, aby całe było wolne dla Niego. Stawia nas w sytuacjach wyboru między Nim a przywiązaniem do ludzi i do rzeczy, oczekując że przylgniemy całkowicie do Niego i będziemy sprawiedliwi i miłosierni wobec braci.

Trwajmy przed Panem na modlitwie i prośmy Go, aby pobłogosławił nasz trud zdobywania każdej chwili życia dla wieczności.