1. Jutro, 26 sierpnia, przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte w naszym sanktuarium będziemy odprawiali: pierwszą o godz. 7.00, następnie o godz. 8.30; 10.00 i 11.30. Po południu o 17.00 i 19.00.
  2. W sobotę, 31 sierpnia, o godz. 11.30 ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik będzie celebrował Mszę św. w intencji członków Ruchu Światło – Życie, zaś wieczorem, o godz. 19.45 odbędzie się koncert Chóru Mieszanego CANTICUM IUBILAEUM, działającego przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. Zapraszamy.
  3. W dniach 31 sierpnia i 1P września odbędą się uroczystości w sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej. Tradycyjnie już mieszkańcy Lublina, w przeddzień uroczystości, udają się w pieszej pielgrzymce do Wąwolnicy. W sobotę o godz. 6.30 zostanie odprawiona Msza święta, a po niej wyjście na szlak pielgrzymi do Wąwolnicy. Zapraszamy! Szczegółowy program uroczystości znajdziemy w kruchcie katedry.
  4. Caritas Archidiecezji Lubelskiej organizuje akcję „Tornister pełen uśmiechu”. W kruchcie katedry będzie można złożyć do puszki ofiarę, która będzie przeznaczone na przybory szkole dla dzieci.

 

 

Słowo życia:

 

Całemu światu głoście Ewangelię

 

Bóg kocha wszystkich ludzi i wszystkich pragnie doprowadzić do prawdy i zbawienia.

Nieśmy tę radosną wiadomość naszym braciom, obdarowani błogosławieństwem Pana i Boga.