1. Jutro ksiądz biskup Ryszard Karpiński podczas Mszy świętej o godz. 19.00 udzieli przygotowanym osobom sakramentu bierzmowania.
  2. Wydawnictwo „Gaudium” zaprasza na konferencję, która odbędzie się 18 czerwca w poniedziałek o godz. 00 na Zamku Lubelskim. W programie: zapowiedź książki o Cudzie Lubelskim: W 1949 r. Lublin stał się Częstochową, oraz prezentacja Kalendarza Maryjnego na rok 2019, który został zilustrowany fotografiami z archikatedry lubelskiej.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Młodzież zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną na godz. 8.00 lub 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, przypada doroczna uroczystość odpustowa ku czci św. Jana Chrzciciela, patrona naszej parafii. Msze święte będziemy w porządku niedzielnym. Sumę odpustową, o godz. 11.30 będzie celebrował ksiądz biskup Ryszard Karpiński, a Słowo Boże wygłosi ksiądz Tomasz Gap duszpasterz młodzieży.

 

Słowo życia:

Ziarnem jest Słowo Boże, a siewcą jest Chrystus

 

Słowo Boże jest pełne Ducha Świętego. Każdy, kto czyni je swoim codziennym pokarmem, zdumiewa się cudami łaski, jakie czyni Bóg w jego życiu.

Umocnieni Bożym błogosławieństwem, kierujmy się w życiu logiką wiary, abyśmy mogli kiedyś stanąć przed trybunałem Chrystusa i otrzymać od Niego zapłatę za nasze dobre czyny.