1. W środę 16 czerwca podczas Mszy świętej o godz. 19.00 ksiądz biskup Ryszard Karpiński udzieli przygotowanym osobom sakramentu bierzmowania.
  2. Dziś przeżywamy ostatnie w tym roku duszpasterskim wydarzenie parafialne. Celem programu było uwrażliwienie się na Tajemnicę Eucharystii, która ma stawać się zasadą nowego życia w nas. Dziś chcemy zachęcić wszystkich do przeżywania niedzieli jako dnia radości, odpoczynku i miłości bliźniego. Po błogosławieństwie kończącym liturgię Mszy świętej będzie można wziąć kartkę z krzyżówką, której hasła nawiązują do dzisiejszych czytać i historii naszego kościoła. Zachęcamy do wspólnej pracy rodzinnej. Odgadnięte hasło wraz z krzyżówką można przynieść za tydzień do katedry. Będą losowane nagrody.

 

 

 

 

Słowo życia:

Ziarnem jest Słowo Boże, a siewcą jest Chrystus

 

Słowo Boże jest pełne Ducha Świętego. Każdy, kto czyni je swoim codziennym pokarmem, zdumiewa się cudami łaski, jakie czyni Bóg w jego życiu.

Umocnieni Bożym błogosławieństwem, kierujmy się w życiu logiką wiary, abyśmy mogli kiedyś stanąć przed trybunałem Chrystusa i otrzymać od Niego zapłatę za nasze dobre czyny.