1. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sobotę, w wigilię uroczystości, we Mszy świętej o godz. 19.00 będzie uczestniczył Archidiecezjalny Chór Pueri Cantores Lublinenses.

 

  1. Jutro przypada liturgiczna uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej archidiecezji.

 

  1. W czwartek o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Koordynacyjnego.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na „Marsz dla życia i rodziny”. Rozpocznie o godz. 13.30 na placu przy kościele akademickim KUL, o godz. 16.00 przemarsz do Archikatedry. Tutaj o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza święta pod przewodnictwem księdza biskupa. Józefa Wróbla.

 

  1. W sobotę 11 czerwca organizowana jest diecezjalna pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

 

Słowo życia

 Pan wśród radości wstępuje do nieba

 

Pan wstępuje do nieba, aby żyć pośród nas już nie w ciele, ale w Duchu i przychodzić do każdego z nas osobiście z potęgą swojej miłości. Uwielbiajmy Go w tajemnicy Jego wstąpienia do nieba i trwajmy w oczekiwaniu na spełnienie się obietnicy zesłania Ducha Świętego.

Prośmy o Boże błogosławieństwo, abyśmy trwali mocno w wierze i zdążali do nieba drogą miłości.