1. W najbliższy czwartek o godz. 19.45 odbędzie się szkoła Słowa Bożego.
  2. W tym tygodniu wypada I Piątek miesiąca. O godz. 17.00 odprawimy Mszę świętą z udziałem dzieci, godzinę wcześniej zapraszamy je na spowiedź.
  3. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 24 w Lublinie prosiła nas o podanie informacji: Rekrutacja dzieci  do oddziału przedszkolnego będzie trwała od 4 do 15 marca, natomiast do klas I od 25 marca do 2 kwietnia. Zgłoszenia można dokonać w sekretariacie Szkoły przy ul. Niecałej w godz. od 8.00 do 16.00.
  4. Dziś mamy niezwykłych gości z Afryki, z Kenii: O. Jean ze zgromadzenia misyjnego Ojców Białych oraz Radosław Malinowski, którzy wraz z organizacją Pomoc Kościołowi w Potrzebie prowadzą kampanię „Wolni-Niewolni” zajmującą się pomocą ofiarom handlu ludźmi. Bardzo prosimy, by podzielili się doświadczeniem tej niezwykłej pracy.

 

 

Słowo życia:

Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny”

 

 

Jeśli mieszka w nas duch Chrystusa Zmartwychwstałego, to potrafimy czynić dobrze także tym, którzy na to nie zasługują. Wielka będzie wtedy nasza nagroda w niebie, bo jesteśmy naśladowcami Boga.

Niech Bóg miłosierny i łaskawy nam błogosławi, abyśmy byli świadkami Jego miłosiernej miłości wobec ludzi, których stawia na naszej drodze.