1. Dziś o godz. 17.00, na zakończenie Marszu Życia, zostanie odprawiona Msza święta w intencji rodzin, zaś godz.  00, w ramach Lubelskiej Wiosny Organowej, zapraszamy na kolejny koncert.
  2. Jutro podczas Mszy świętej o godz. 19.00 ksiądz biskup Mieczysław Cisło udzieli przygotowanym osobom sakramentu bierzmowania.
  3. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Koordynacyjnego.
  4. W przyszłą niedzielę 22 maja przypada wspomnienie św. Rity. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o godz. 19.00, podczas której nastąpi obrzęd błogosławieństwa róż. Są one symbolem Świętej – połączenia radości z cierpieniem. Wszystkich, którzy chcieliby pogłębić duchowość św. Rity oraz wspólnie modlić się za jej przyczyną, zapraszamy w każdą I sobotę miesiąca na godz. 17.00 do sali nr 2 obok kancelarii.

 

 

Słowo życia:

Po tym wszyscy poznają, że jesteście uczniami moimi,

jeśli będziecie się wzajemnie miłowali

Bóg, już tu na ziemi, czyni wszystko nowe, gdy uczniowie Chrystusa oddają życie dla braci. Ich świadectwo miłości, często połączone z cierpieniem, toruje Bogu drogę do serc tych, którzy o Nim zapomnieli.
Prośmy o Boże błogosławieństwo, aby zwyciężała w naszej codzienności miłość, która wszystko znosi i wszystko przetrzyma.