1. W czwartek ostatni dzień kalendarzowego roku. O godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza święta oraz nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Przed Bogiem, który jest Panem czasu uklękniemy i przeprosimy za wszelkie zło minionego roku, następnie podziękujemy w uroczystym Te Deum za wszelkie łaski otrzymane od Boga oraz poprosimy, byśmy następny rok przeżyli w duchu miłosierdzia.
2. W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte będziemy odprawiali w porządku niedzielnym. O godz. 11.30 uroczystą Mszę świętą będzie celebrował ks. bp Mieczysław Cisło.
3. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Celem wizyty jest spotkanie duszpasterza ze wszystkimi domownikami, rozmowa na tematy duszpasterskie oraz wspólna modlitwa z błogosławieństwem kapłańskim dla całego domu. Niech ten dom stanie się domowym kościołem, niech przypomina o tym świeca, biały obrus, czy Pismo św. O terminie wizyty każda rodzina zostanie powiadomiona. Cieszymy się, że już od kilku lat mieszkańcy niektórych kamienic organizują po kolędowe spotkania. Dziękujemy szczególnie łącznikom za organizację kolędy w swoim środowisku.

Słowo życia
A Słowo stało się ciałem
i oglądaliśmy Jego chwałę
Kto pokocha Boga, nie zostanie nigdy zawiedziony, ponieważ niczego nie można pokochać pełniej niż Jego. Stawanie się Umiłowanym jest wielką drogą duchową, którą mamy przebyć.
Nie Bóg nam błogosławi, abyśmy wsparci wstawiennictwem św. Jana Apostoła nie ustawali w dążeniu do pełni miłości.