1. Codziennie podczas wieczornych nabożeństw odmawiana jest nowenna do Bożego miłosierdzia.

2. W piątek, z racji Oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
3. Najbliższa niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego. W tym dniu przeżywać będziemy wydarzenie parafialne dotyczące kolejnego etapu drogi miłosierdzia – uczynków miłosiernych co do ciała i co do duszy. Wypełniając je, mamy szansę spotkać się we wzajemnym obdarowaniu. W tym dniu młodzież przygotuje loterię fantową, z której dochód przeznaczony będzie na organizację ŚDM. O godz. 15.00 zostanie odmówiona koronka do miłosierdzia Bożego, zaś podczas Mszy świętej o godz. 19.00 będziemy modlić w intencji ks. biskupa Ryszarda Karpińskiego i ks. prałata Ryszarda Lisa z okazji przypadających imienin. Po Mszy świętej zapraszamy na czuwanie Maryjne.

4. Święto Miłosierdzia Bożego jest też patronalnym świętem Caritas. Z tej to okazji członkowie Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierali ofiary na rzecz najbardziej potrzebujących.

Słowo życia:
Zmartwychwstał Chrystus, Pan nasz i nadzieja!
Śpiewajmy Panu całym swoim życiem radosne ALLELUJA. Złóżmy Mu hołd uwielbienia, wdzięczności i szczerego oddania i bądźmy dla siebie nawzajem świadkami nowego życia, opromienionego chwałą Jego zmartwychwstania.
Umocnieni Bożym błogosławieństwem, głośmy wszystkim spotkanym ludziom, że Chrystus Zmartwychwstał i żyje pośród nas.