1. Komunikat Metropolity Lubelskiego (otwórz).
  2. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.00, 17.00 i 19.00. Zwracamy uwagę na zmianę godziny Mszy św.: jubileusz bpa Mieczysława rozpocznie się o godz. 11.00. Podczas każdej Mszy św. zostaną poświęcone gromnice. Zachęcamy do modlitwy w intencji Jubilata i osób konsekrowanych.
  3. W środę 1 lutego, po Mszy św. o godz. 19.00, z koncertem kolęd wystąpi schola i orkiestra Duszpasterstwa Akademickiego KUL.
  4. Zapraszamy na czuwanie Maryjne w piątek 3 lutego, po wieczornej Mszy św. Modlitwom przewodniczyć będą przedstawiciele Spotkań Małżeńskich. Jest to także I piątek miesiąca. Nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Z racji wspomnienia św. Błażeja, patrona w chorobach gardła, po Apelu Jasnogórskim udzielimy specjalnego błogosławieństwa.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00, Koronką do Bożego Miłosierdzia odmówioną w kaplicy Najświętszego Sakramentu, rozpocznie się pierwsze spotkanie nowopowołanej Rady Duszpasterskiej.

Słowo życia:

Błogosławieni ubodzy w duchu,

albowiem do nich należy królestwo niebieskie

Wielka jest nasza nagroda w niebie. Szczęśliwi są ci, którzy w Bogu pokładają nadzieję i kroczą drogą miłości, pomimo niezrozumienia i różnych przeciwności.

Prośmy Pana o błogosławieństwo, abyśmy szukali Go w pokorze serca i żyli dla Niego.

29 stycznia 2023 r.