1. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte będziemy odprawiali o godz. 7.00, 8.30 10.00, 11.30 17.00 i 19.00. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenie świec. Dzień 2 lutego jest Dniem Życia Konsekrowanego, dlatego ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik o godz. 15.00 będzie przewodniczył Mszy świętej koncelebrowanej w intencji wszystkich osób życia konsekrowanego.

 

  1. Zapraszamy na czuwanie Maryjne, które odbędzie się w piątek, 3 lutego, w godz. od 19.00 do 21.00 Modlitwom przewodniczyć będą wierni z parafii Krupe. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 17.00 odprawimy Mszę świętą z udziałem dzieci. Godzinę wcześniej zapraszamy je na spowiedź. Tego dnia przypada wspomnienie św. Błażeja, po Apelu Jasnogórskim chętnym udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

 

  1. Wszystkich zaangażowanych w odnowę parafii zapraszamy na rekolekcje, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. Spotkania rozpoczną się od godz. 9.00 i będą odbywały się w sali obok kancelarii. Zapraszamy.

.

 

 

Słowo życia:

Błogosławieni ubodzy w duchu,

 albowiem do nich należy królestwo niebieskie

 

 

Wielka jest nasza nagroda w niebie. Szczęśliwi są ci, którzy w Bogu pokładają nadzieję i kroczą drogą miłości, pomimo niezrozumienia i różnych przeciwności.

Prośmy Pana o błogosławieństwo, abyśmy szukali Go w pokorze serca i żyli dla Niego.