1. Dziś z racji trzeciego dnia miesiąca zapraszamy na wieczorne czuwanie Maryjne. Modlitwom przewodniczyć będą wierni z parafii Puszno. Po Apelu Jasnogórskim chętni mogą otrzymać specjalne błogosławieństwo z okazji wspomnienia świętego Błażeja.
  2. W tym roku duszpasterskim podejmujemy refleksję jak żyć w mocy Bożego Ducha. Najbliższe wydarzenie parafialne, które będziemy przeżywali za miesiąc, poświęcone zostanie niezwykle ważnemu elementowi naszego życia, jakim jest poczucie osamotnienia, które często łączy się z wewnętrznym smutkiem, izolowaniem się, a nawet przekonaniem o byciu niepotrzebnym. W działaniu Ducha Świętego będziemy poszukiwać duchowych pomocy ku przezwyciężaniu takich sytuacji. Członkowie Parafialnego Zespołu Koordynacyjnego spotkają się czwartek o godz. 20.00, by przygotować tę inicjatywę.
  3. W przyszłą niedzielę, 10 lutego, o godz. 19.00 ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik będzie przewodniczył Mszy świętej koncelebrowanej w intencji śp. abp. Józefa Życińskiego w 8 rocznice jego śmierci.
  4. Poszukujemy osób pragnących włączyć się w liturgię Mszy świętej śpiewem psalmów responsoryjnych. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do pana organisty w zakrystii.

 

 

Słowo życia:

 

                              Miłość nigdy nie ustaje, miłość jest największa

Miarą wielkości człowieka jest miłość. Bez niej niczym są wszystkie nasze dzieła, nawet najwspanialsze. Prawdziwa miłość nie lęka się odrzucenia, niewdzięczności i samotności, bo to ona zakorzenia nas w Chrystusie, który do końca nas umiłował.
Niech Bóg nam błogosławi, abyśmy każdego dnia starali się jedynie o miłość, która karmi się ofiarą.