1. W czwartek, 10 marca, rozpoczyna się nowenna przed uroczystością św. Józefa. Karmelici Bosi zapraszają codziennie na godz. 11.30 lub 18.00. W archikatedrze litanię do św. Józefa wraz z modlitwą będziemy odmawiali podczas nabożeństw Gorzkich Żali.

2. Zebranie łączników odbędzie się w za tydzień w niedzielę o godz. 16.00.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które będą trwały do środy 16 marca. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Stanisław Jaskuła, sercanin z Bełchatowa. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę, a już dziś znajdziemy go na tablicy ogłoszeń.

4. W niedzielę, 13 marca, o godz. 11.30 ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik będzie celebrował Mszę świętą w intencji rzemieślników i ich rodzin z okazji ich patronalnego święta.
Słowo życia

Pojednajcie się z Bogiem.
To, co dawne, minęło, a oto wszystko stało się nowe
Bóg, Ojciec miłosierny, mówi dziś do każdego z nas: Wróć do mojego serca, bo ono należy do ciebie, ciesz się i ufaj mojej miłości, bo ona nigdy nie odstąpi od ciebie. Umocnieni Bożym błogosławieństwem, prośmy o łaskę pokory i żalu za grzechy, abyśmy stali się nowym stworzeniem w Chrystusie.