1. Kościół w Niedzielę Dobrego Pasterza, wzywa do szczególnych modlitw o dobre i liczne powołania do służby w Kościele.
  2. We wtorek o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji ks. Grzegorza Grabarczyka z okazji jego imienin.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie ekumenicznym, które zostanie odprawione w środę o godz. 18.00. Modlitwom przewodniczyć będzie  ksiądz biskup Krzysztof Nitkiewicz z Sandomierza.
  4. Bierzmowanie młodzieży III klas gimnazjalnych odbędzie się w czwartek o godz. 19.00. Sakramentu bierzmowania udzieli Ksiądz Biskup Ryszard Karpiński. Kandydaci przez 7 miesięcy, podczas cotygodniowych spotkań w małych grupach formacyjnych, przygotowywali się do godnego przyjęcia sakramentu. Spowiedź kandydatów, świadków oraz rodziców będzie w środę o godz. 17.00.
  5. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Koordynacyjnego.
  6. W dniach 26-27 kwietnia Lublin będzie świętował Dni Dialogu Pokoleń. Mszę świętą w intencji mieszkańców Miasta odprawi w archikatedrze ksiądz biskup Mieczysław Cisło w piątek o godz. 11.00. Potem z Placu Katedralnego na Plac Zamkowy wyruszy Korowód Międzypokoleniowy.

 

 

Słowo życia:

 Ja jestem Dobrym Pasterzem.

Życie moje oddaję za owce

 

Chrystus gromadzi nas podczas Eucharystii, abyśmy z Niego czerpali moc i wciąż na nowo odkrywali piękno naszego powołania. Trwajmy w Chrystusie, Dobrym Pasterzu, abyśmy razem z Nim czynili nasze życie darem dla braci.

Umocnieni Bożym błogosławieństwem, módlmy się w tym tygodniu o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.