1. W czwartek, z racji trzeciego dnia miesiąca, zapraszamy na czuwanie Maryjne. Modlitwom przewodniczyć będą przedstawiciele Bractwa im. Ks. Zielińskiego z Kraśnika.

2. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca. Jest to święto św. Kazimierza, królewicza.  O godz. 17.00 odprawimy Mszę świętą z udziałem dzieci. Godzinę wcześniej zapraszamy je na spowiedź.

3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Koordynacyjnego odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20.00.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.

5. Karmelici Bosi przy ul. Świętoduskiej zapraszają w każdy piątek Wielkiego Postu na godz. 19.30 na adorację Krzyża świętego.

6. Pallotyńskiego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego serdecznie zaprasza na Drzwi Otwarte Szkoły; w niedzielę 6 marca w godzinach od 10.00 do 14.00.

7. Ekstremalna Droga Krzyżowa w Lublinie w tym roku odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca. Wszyscy uczestnicy wyruszą z archikatedry po Mszy świętej o godz. 19.00. Zapisy trwają do 3 marca. Szczegóły na plakatach lub na stronie internetowej .

Słowo życia:
Miłosierny jest Pan i łaskawy.
On Twoje życie ratuje od zguby

Bóg jest Miłością miłosierną, daje nam czas łaski i szansę nawrócenia. On wciąż wierzy w człowieka i ma nadzieję, że wyda on dobry owoc, pomimo rozczarowań jakich Mu nieustannie dostarcza.
Niech Pan miłosierny nam błogosławi, niech objawi nam swoje Imię i rozerwie kajdany zła, w jakie uwikłaliśmy się.