1. Dziś o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji osób z Zespołem Dawna.
  2. Jutro w poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte w naszym sanktuarium będziemy odprawiali: pierwszą o godz. 7.00, następnie o godz. 8.30, 10.00 i 11.30. Po południu o godz. 17.00 i 19.00. Po każdej Mszy świętej będzie możliwość włączenia się w dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego.
  3. W czwartek, po Mszy świętej o godz. 19.00 odbędzie się Szkoła Słowa Bożego, zaś o godz. 20.00 na spotkanie w świetlicy Jubileuszowej zapraszamy Parafialny Zespół Koordynacyjny.
  4. 29 marca po raz piąty wyruszy z Lublina Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się Mszą  świętą w kościele św. Pawła o godz. 19.00. Chętni mogą zgłaszać się poprzez stronę internetową.
  5. W najbliższy piątek o godz. 19.00 w archikatedrze ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik będzie celebrował Mszę świętą z okazji 100. rocznicy powstania Adwokatury Lubelskiej.

 

 

Słowo życia:

Miłosierny jest Pan i łaskawy

On Twoje życie ratuje od zguby

 

Bóg jest Miłością miłosierną, daje nam czas łaski i szansę nawrócenia. On wciąż wierzy w człowieka i ma nadzieję, że wyda on dobry owoc, pomimo rozczarowań jakich Mu nieustannie dostarcza.
Niech Pan miłosierny nam błogosławi, niech objawi nam swoje Imię i rozerwie kajdany zła, w jakie uwikłaliśmy się.