1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej. Od soboty rozpoczynamy nowennę przed uroczystością św. Józefa.
  2. Już w najbliższy piątek 9 marca po raz czwarty wyruszy z Lublina Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się Mszą  świętą pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Stanisława Budzika w  archikatedrze o godz. 19.00. Chętni mogą zgłaszać się poprzez stronę internetową. Szczegóły na plakatach.
  3. Za tydzień przeżywać będziemy kolejne wydarzenie, w czasie którego będziemy zaproszeni do odkrywania obecności Ducha Świętego Parakleta, który przypomina nam, że pomimo naszych grzechów i oskarżeń Szatana należymy do Boga.
  4. Dziękujemy o. Rafałowi za podzielenie się doświadczeniem pracy na Ukrainie i prosimy o wsparcie duchowe i materialne.

 

 

Słowo życia:

Gorliwość o dom Twój pochłania Mnie

 

Chrystus Pan, na drodze wielkopostnej pokuty, pragnie uczynić każdego z nas żywą świątynią Boga, w której będzie On nieustannie kochany i adorowany. On ma moc to uczynić, nawet wtedy, gdy nasze serca są sprofanowane przez grzech.

Umocnieni Bożym błogosławieństwem, kontemplujmy cierpiące oblicze Chrystusa i otwierajmy się na uzdrawiające działanie Jego miłości