1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Codziennie o godz. 18.30 w archikatedrze odprawiane są nabożeństwa o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa.
  2. Przedstawiciele młodych katolików z całego świata zgromadzeni na 34. Światowych Dniach Młodzieży kończą zajęcia w diecezjach i w dniach od 22 do 27 stycznia spotkają się w Panamie. Wspierajmy modlitwą młodych, niech uczą się wiary żywej i doświadczają wspólnoty Kościoła. Dziękujemy tym, którzy w dniu wczorajszym tutaj w archikatedrze zgromadzili się na modlitewnym czuwaniu w intencji ŚDM.
  3. W czwartek, po Mszy świętej o godz. 19.00 zapraszamy na Szkołę Słowa Bożego.
  4. W piątek, 25 stycznia, przypada święto Nawrócenia św. Pawła – doroczny odpust w sąsiedniej parafii.
  5. Dziękujemy ks. Bogdanowi, proboszczowi parafii św. Jana Kantego za wygłoszone Słowo Boże. Zachęcamy do duchowego i materialnego wsparcia budowy nowej świątyni.

 

 

Słowo życia:

Jezus objawił swoją chwałę

 i uwierzyli w Niego Jego uczniowie

 

Bóg raduje się każdym z nas, gdy żyjemy dla innych, służąc im darami, które otrzymaliśmy od Niego. Wtedy nasze życie staje się weselem, bo Bóg objawia w nim swoją chwałę.
Razem z Maryją, zatroskaną o nasze sprawy, prośmy Pana o błogosławieństwo, abyśmy potrafili, jak Ona, zaufać Chrystusowi.