1. Dziś o godz. 16.00 odbędzie się spotkania łączników.
  2. We wtorek podczas Mszy świętej o godz. 19.00 ksiądz biskup Ryszard Karpiński udzieli przygotowanym osobom sakramentu bierzmowania.
  3. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Codziennie o godz. 18.30 w archikatedrze odprawiane będą nabożeństwa o jedność wszystkich wyznawców Chrystusa. Natomiast już w środę będziemy obchodzić Dzień Judaizmu. Zapraszamy do Seminarium Duchownego na modlitewne spotkanie, które rozpocznie się o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Wszystkim, których domy odwiedziliśmy dziękujemy za życzliwe przyjęcie. Szczególne podziękowanie kierujemy do tych, którzy zorganizowali po kolędowe spotkania sąsiedzie.
  5. Dziś gościmy działaczy z grupy duszpasterskiej Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, którzy poprzez krótkie słowo i świadectwo przybliżą nam Osobę i nauczanie Kapłana Męczennika. Zapraszamy.

 

 

Słowo życia:

Znaleźliśmy Mesjasza, to znaczy Chrystusa

 

Chrystus pozwala się znaleźć tym, którzy codziennie wsłuchują się w Jego Słowo. Otrzymują oni  moc Ducha Świętego, aby żyć miłością, która karmi się ofiarą.

Niech łaska i błogosławieństwo Boga, zstąpi na nas, chrześcijan różnych wyzna i uczyni nas świadkami Jego miłości pośród braci.