1.      W czwartek, 8 grudnia, przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte będziemy odprawiali o godz. 6.00, 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 oraz po południu o godz. 17.00 i 19.00.  O godz. 20.30 Zespół Guadalupe przedstawi oratorium ku czci NMP – Życie Maryi. Zapraszamy.

2.      Ruch Światło – Życie obchodzi swoje patronalne święto. W sobotę o godz. 12.00 ksiądz arcybiskup Stanisław Budzik odprawi w ich intencji uroczystą Mszę świętą.

3.      Dziękujemy dorosłym i dzieciom za liczny udział we Mszy świętej roratniej, którą odprawiamy w dni zwykłe o godz. 6.15. 4.      W kruchcie archikatedry można nabyć „Świecę Caritas”. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

5.      Dziś w całym Kościele w naszej Ojczyźnie zbierana są ofiary do puszek z przeznaczeniem na Fundusz Pomocy Kościołom na Wschodzie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

 

Słowo życia

Przygotujcie drogę Panu,

prostujcie ścieżki dla Niego

Pan przyjdzie z mocą do tych, którzy są gotowi przyjąć Jego orędzie miłości i pokoju. Trwajmy przed Nim w pokorze Jana Chrzciciela i bądźmy dla siebie nawzajem cierpliwi i miłosierni.

Umocnieni Bożym błogosławieństwem, prośmy o łaskę prawdziwego nawrócenia.