26 maja 2026 ks. abp Stanisław Budzik przewodniczył Eucharystii z okazji 80. rocznicy ingresu bp. Stefana Wyszyńskiego do katedry lubelskiej.
26 maja 2026 ks. abp Stanisław Budzik przewodniczył Eucharystii z okazji 80. rocznicy ingresu bp. Stefana Wyszyńskiego do katedry lubelskiej.